Konkursy plastyczne rozstrzygnięte

Z przyjemnością informujemy, że na konkursy plastyczne pt. „Segregujemy – świat ratujemy” i „Odpadowe abecadło” wpłynęło wiele pięknych, kolorowych prac. Oceniając prace Jury wzięło pod uwagę: estetykę pracy, zgodność z tematem i samodzielność jej wykonania.

W  środę 24 maja zostali wyłonieni zwycięzcy.

W konkursie „Segregujemy – świat ratujemy” dla oddziałów przedszkolnych :

I miejsce – Oddział przedszkolny 6-cio latków ze Szkoły Podstawowej w Grabowie

II miejsce  - Oddział przedszkolny 3,4,5-cio latków ze Szkoły Podstawowej w Chorkach

III miejsce - Oddział przedszkolny 5-cio latków ze Szkoły Podstawowej w Grabowie

Wyróżnienia – Oddział przedszkolny 3-4 latki, SP Grabów, Oddział przedszkolny 5-cio latki, SP Grabów, Oddział przedszkolny 6-cio latki, SP Stara Sobótka.

W konkursie „Odpadowe abecadło” w kategorii klas 1-3:

I miejsce – Maria Szulc, kl.II, SP Grabów,

II miejsce – Krzysztof Głowacki , kl.III, SP Grabów,

III miejsce – Mateusz Modliński, kl.II, SP Grabów

Wyróżnienia: Wiktoria Stołowska, kl. II, SP Grabów, Kacper Łopaciński, kl. II, SP Grabów, Kacper Łukomski, kl. II, SP Grabów, Amelia Szymczak, kl. III, SP Grabów, Weronika Wawrzyniak, kl. III, SP Grabów, Mateusz Hofman, kl. III, SP Grabów, Jakub Ziarkowski, SP Grabów, Jabłońska Julia, kl.II, SP Grabów, Julia Nadkiernicza, kl. 3, SP Grabów

W konkursie „Odpadowe abecadło” w kategorii klas 4-6:

I miejsce -  Marta Łaszcz, kl.VI, SP Grabów

II miejsce – Krzysztof Kaftan, kl.IV, SP Grabów

III miejsce- Marta Andrzejczak, kl. IV, SP Grabów

Wyróżnienia: Bartek Kiejnich, kl. IV, SP Grabów, Szymon Domański, kl. IV, SP Grabów, Marcin Augustyniak, kl. IV, SP Grabów, Jakub Nadkierniczy, kl. V, SP Grabów, Jan Krzyżanowski, kl. V, SP Grabów, Dominik Nowak, SP Grabów, Norbert Bojanowski, kl. IV, SP Grabów, Karolina Kęska, kl. IV, SP Grabów.

Nagrody w konkursach zostaną wręczone podczas „EKO DNIA DZIECKA” w dniu 1 czerwca, w Zespole Szkół w Grabowie.

Konkursy zostały przeprowadzone w ramach kampanii edukacyjnej Gminy Grabów realizowanej pn. „Przez zabawę, konkursy, naukę i śmiech uczymy dbania o naszej małej Ojczyzny zieleń i płuca też – adepci segregacji Gminy Grabów” dofinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Dziękujemy wszystkim dzieciom   za udział w konkursach . Bardzo cieszymy się z ilości nadesłanych prac co oznacza, że temat segregacji odpadów jest Wam znany oraz, że idea konkursu dotarła do tak wielu osób . Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich było zaangażowanie oraz przemyślenia na temat konkursu.

• 26 maja 2017