Nowa strona internetowa

Strona internetowa Gminy Grabów zyskała nową szatę graficzną oraz funkcjonalność. Jest bardziej przejrzysta, czytelna i przyjazna dla mieszkańców, turystów i potencjalnych inwestorów. Poprzednia wersja urzędowej witryny funkcjonowała wiele lat. Chcieliśmy dostosować nową odsłonę do obecnie panujących standardów.

Aktualna wersja jest funkcjonalna, czytelna i przejrzysta, a dostęp do informacji dla mieszkańców, turystów i inwestorów jest zdecydowanie łatwiejszy. Nowa strona internetowa spełnia wymagania do standardu WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) uznanego w większości krajów Europy. Strona wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom nowoczesnego użytkownika sieci i zapewnia kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Stronę zaprojektował Piotr Lewandowski

Oddając do użytkowania ten serwis z nową szatą graficzną i nowymi funkcjami, których nie było w starej wersji, mamy nadzieję, że będzie on przyjazny dla Użytkowników i pełny przydatnych informacji.

Witryna jest w fazie testów, prace nad jej ulepszaniem jeszcze się nie zakończyły. W zasadzie będą trwały stale, aby szybko reagować na potrzeby internautów i cały czas dostosowywać witrynę do zmieniających się standardów. Zapraszamy Państwa do dyskusji i podzielenia się spostrzeżeniami na temat nowej strony internetowej gminy. Sugestie, wskazówki pomogą zoptymalizować działanie serwisu.

• 30 czerwca 2015