Zasady dotyczące opuszczania kwarantanny

Główny Inspektorat Sanitarny przypomina zasady dotyczące opuszczania kwarantanny.

Kwarantanna nakładana jest na okres 14 dni. Decyzja o kwarantannie wynika z: a) tytułu przekroczenia granicy po 15 marca 2020 r. albo b) może być przekazana ustnie przez pracownika sanepidu.

• 30 marca 2020

Ostrzeżenie meteorologiczne - Przymrozki

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Zespół w Poznaniu wydało ostrzeżenie meteorologiczne I stopnia dla województwa łódzkiego.

• 30 marca 2020

Obwieszczenie Wójta Gminy Grabów

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY GRABÓW

o wyłożeniu (II) do publicznego wglądu

projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Grabów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

• 27 marca 2020

• 24 marca 2020

Koronawirus a zwierzęta domowe

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 na terenie kraju. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kutnie informuje, że nie istnieje możliwość zawieszenia obowiązku przeprowadzania obowiązkowych szczepień psów przeciwko wściekliźnie, co 12 miesięcy u zwierząt, które ukończyły 3 miesiąc życia.

• 23 marca 2020

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY ARiMR

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

• 22 marca 2020

Ważny KOMUNIKAT! - powiadamiając o zdarzeniu nie zawsze musisz to robić osobiście w jednostce Policji

Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

• 20 marca 2020