Gmina Grabów #GaszynChallenge

Urząd Gminy Grabów dziękuje za nominacje do #GaszynChallenge OSP Grabów oraz Restauracji Zajazd Czarna Perła w Grabowie.
Z przyjemnością przyjmujemy wyzwanie! :)
Nominujemy: Radę Gminy Grabów oraz Bank Spółdzielczy w Grabowie.

ARiMR: Materiał siewny 2020 - finał naboru wniosków

W czwartek, 25 czerwca, upływa termin naboru wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany za 2020 rok.

Ocena jakości wody

• 17 czerwca 2020

II NABÓR WNIOSKÓW na odbiór odpadów komunalnych (folii) z gospodarstw rolnych

W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców, Wójt Gminy Grabów podjął decyzję o wszczęciu II naboru wniosków na odbiór i utylizację folii z gospodarstw rolnych. Wnioski można składać w Urzędzie Gminy Grabów do 9 czerwca (wtorek) 2020 r. Wnioski będą rozpatrywane do momentu wyczerpania środków finansowych, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

• 17 czerwca 2020

Powszechny Spis Rolny 2020. Informacja o otwartym i konkurencyjnym naborze na rachmistrzów terenowych

Wójt Gminy Grabów - Gminny Komisarz Spisowy ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych. Szczegółowe informacje o naborze na kandydatów na rachmistrzów terenowych znajdują się tutaj

• 16 czerwca 2020

Informacja ŁODR

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach, jako jedna z czołowych firm działających na rzecz rolnictwa, od początku swojego istnienia wspiera lokalnych przedsiębiorców oraz wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego województwa.

Dziś chcieliśmy zainteresować Państwa naszą nową inicjatywą – zapraszamy na naszą platformę Łódzki e-bazarek, gdzie znajdziecie Państwo kontakty do lokalnych sprzedawców/producentów branży rolniczej, a także krótką charakterystykę oferowanych produktów oraz dane kontaktowe sprzedawców/producentów.

Chcemy ułatwić kontakt producentów z konsumentami – pierwszym umożliwić sprzedaż produktów lub usług bez udziału pośredników w dowolnym czasie i miejscu; drugim natomiast wybrać swojego dostawcę i kupować produkty świeże i z wiadomego źródła. Mamy nadzieję, że ta forma zyska Państwa akceptację, a tym samym szerokie grono odbiorców!

• 16 czerwca 2020

Susza - informacje