Bezpłatne konsultacje

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego z zakresu realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich który odbędzie się 7 marca 2017r. w Urzędzie Gminy Grabów.

• 27 lutego 2017

Informacja dla rolników Powiatowego Inspektora Weterynarii w Kutnie

Wójt Gminy Grabów nformuję, iż z dniem 27.12.2016 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U. z 2016 r. poz. 2091).

• 17 lutego 2017

Konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów

Wójt Gminy Grabów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów.

W załączeniu ogłoszenie o naborze oraz wymagane dokumenty.

• 13 lutego 2017

Rusza piętnasty konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Organizatorami Konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy i   inne instytucje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych.

• 2 lutego 2017

Informacja dla mieszkańców o spotkaniu w OSP Grabów

W dniu 22 lutego organizowane jest spotkanie z mieszkańcami gminy Grabów na temat możliwości pozyskania instalacji opartych o OZE oraz możliwości pozyskania srodków na częściowe sfinansowanie takiej inwestycji.

• 2 lutego 2017

„Na Własne Konto”

W bieżącym roku dzięki współpracy Gminy Grabów z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej uczniowie z terenu naszej gminy biorą udział w programie  „Na własne konto”. Uczestniczy w nim grupa 21 uczniów z Gimnazjum w Zespole Szkół w Grabowie pod opieką p. Haliny Pawłowskiej.

• 31 stycznia 2017

Wybory uzupełniające do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Marszałek Województwa Łódzkiego ogłasza rozpoczęcie procedury wyłaniania kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego celem uzupełnienia składu Rady. W ramach ogłoszonych wyborów wyłonieni zostaną trzej przedstawiciele.

• 20 stycznia 2017

Załóż firmę przez telefon!

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017, z pomocą konsultanta, można zarejestrować własną firmę przez telefon. Właściciel firmy może również skorzystać z telefonicznego powiadamiania o zbliżających się ważnych terminach oraz istotnych zmianach w przepisach.

• 18 stycznia 2017

Dotacje w roku 2017

Informujemy, iż Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich (tzw. Granty Sołeckie).

• 16 stycznia 2017