Ogłoszenie o rokowaniach

WÓJT GMINY GRABÓW ogłasza rokowania na sprzedaż działki budowlanej zabudowanej budynkiem parterowym położonej w obrębie Kadzidłowa

Rokowania zostaną przeprowadzone w dniu 09 grudnia 2016 roku o godz. 10- ej w sali narad Urzędu Gminy w Grabów.

Szczegółowe informacje, oraz warunki rokowań można uzyskać w pokoju nr 14 Urzędu Gminy Grabów tel. 0-63 27-34-424

• 7 listopada 2016

Ogłoszenie o przetargu

WÓJT GMINY GRABÓW OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej położonej w Grabowie przy ulicy Kochanowskiego wchodzącej w skład terenu przeznaczonego na działki budowlane.

Przetarg na powyższą działkę  odbędzie się  w dniu  2 grudnia 2016 r. o godz. 10-ej w sali narad Urzędu Gminy Grabów ul. 1 Maja 21 99 -150 Grabów.

Dodatkowe informacje  można uzyskać w Urzędzie Gminy Grabów pokój nr 14 tel. 0-63 27-34-424.

• 2 listopada 2016

I Pielgrzymka Strażaków Województwa Łódzkiego

W związku z prośbą Kapelana Wojewódzkiego Strażaków w Łodzi ks. mgr Adama Stańdo zapraszamy na I Pielgrzymkę Strażaków Województwa Łódzkiego w dniu 19.11.2016 r.

• 1 listopada 2016

Kampania Społeczna "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"

W październiku br. ruszyła druga edycja Kampanii Społecznej Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"

Elementy kampanii zostały podzielone na 3 odcinki:

• odcinek 1 opowiada o prawie pacjenta do informacji oraz prawie pacjenta do wyrażenia zgody na udzielenie świadczeń zdrowotnych;
  • odcinek 2 o prawie pacjenta do intymności i godności oraz prawie pacjenta do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego
  • odcinek 3 o prawie pacjenta do dokumentacji medycznej

• 29 października 2016

WFOŚiGW

Informujemy, iż Gmina Grabów uzyskała dofinansowanie Zadania „Utworzenie Eko-pracowni w ramach Konkursu pn. „Nasza Eko-pracownia” w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Sobótce pn. „Eko-pracownia naszych marzeń” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji.

• 28 października 2016

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Mocni w Biznesie 2016"

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Nagrodzie Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016”.

Organizatorem tegorocznej edycji nagrody są Województwo Łódzkie oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016” ma charakter regionalny i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą.

• 21 października 2016

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

14 września 2016 roku na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy udostępniony został program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Program służy do nanoszenia na „mapie” miejsc, które zdaniem obywateli są miejscami zagrożonymi i w ten sposób zadbać o wspólne bezpieczeństwo, zareagować na zagrożenie, podzielić się spostrzeżeniami, sprawdzić czy w danej okolicy jest bezpiecznie.

• 21 października 2016

Informacja ARiMR w sprawie zmieniających się przepisów dotyczących identyfikacji i rejestracji zwierząt

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą przepisów dotyczących identyfikacji i rejestracji zwierząt, od 18 października 2016 r. rolnicy posiadający zwierzęta gospodarskie muszą stosować się do nowych zasad. Nowe regulacje dotyczą zwłaszcza posiadaczy trzody chlewnej. Mają one na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych wśród zwierząt. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany, które będą obowiązywać od 18 października br.

• 20 października 2016

WFOŚiGW

Informujemy, iż Gmina Grabów uzyskała dofinansowanie Zadania „Szkoła z Eko-klasą – urządzenie i wzbogacenie pracowni przyrodniczej w Zespole Szkół w Grabowie w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji.

• 19 października 2016

Konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów

Wójt Gminy Grabów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów.

W załączeniu ogłoszenie o naborze oraz wymagane dokumenty.

• 6 października 2016