Aktualności


Portal Rekrutacyjny Wojska Polskiego

Zastanawiasz się nad wyborem swojej drogi zawodowej? Myślisz poważnie o tym, aby związać się z mundurem żołnierza? Dobrze trafiłeś! Zarejestruj się i zrób swój pierwszy krok do służby w Wojsku Polskim. Po zakończeniu procesu rejestracji na portalu zostaniesz zaproszony do Wojskowego Centrum Rekrutacji, gdzie przejdziesz zasadniczy etap rekrutacji i otrzymasz powołanie na szkolenie podstawowe.

Więcej


  • 25 stycznia 2021

Informacja dla mieszkańców zainteresowanych podłączeniem do sieci gazowej

Budowy Telekomunikacji i Gazu Sp. z o. o. rozpoczęła realizację budowy sieci gazowej średniego ciśnienia wraz z linią światłowodową zlokalizowanej na terenie dwóch województw wielkopolskiego oraz łódzkiego. Przedmiotowa sieć gazowa przebiegać będzie w województwie łódzkim zlokalizowana będzie w miejscowościach: Łęczyca (ulica Belwederska wzdłuż kolejki wąskotorowej oraz od ulicy Kazimierza Wielkiego), Topola Królewska, Krężelewice, Daszyna, Mazew, Grabów, Opiesin, Kolonia Sobótka, Radzyń, natomiast w województwie wielkopolskim między innymi przez miasto Kłodawa, Przedecz, Straszków, Straszkówek,  Rycerzew, Gminę Olszówka oraz Dąbie.  Projektowany rurociąg zamyka się dwustronnym zasileniem, z jednej strony Łęczyca, z drugiej natomiast okolice Uniejowa.

Więcej


  • 25 stycznia 2021

Oświadczenie o wartości sprzedanego alkoholu za 2020 rok.

Przypominamy wszystkim przedsiębiorcom posiadającym zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności składania oświadczeń o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku poprzednim i wnoszenie opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w roku następnym.

Ustawowy termin złożenia oświadczenia i wniesienia opłaty upływa 31 stycznia 2021 r.

Więcej


  • 25 stycznia 2021

Więcej


  • 21 stycznia 2021

Tarcza Antykryzysowa - jakie wsparcie można otrzymać z Urzędów Pracy❓

W poniedziałek 18 stycznia Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi zaprasza na czat z Kamilem Jeziorskim – dyrektorem WUP w Łodzi.

Będzie on dotyczył możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z Urzędów Pracy – jak uzyskać pomoc z Tarczy Antykryzysowej, jak ochronić miejsca pracy.

Więcej


  • 20 stycznia 2021

Gmina Grabów: Punkt szczepień w gminie

Rejestracja osób chętnych do szczepień zgodnie z Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID-19 ma rozpocząć się 15 stycznia 2021 r. Na terenie gminy Grabów punkt szczepień będzie zorganizowany w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej SALMED w Starej Sobótce 18, telefon kontaktowy 516-635-536.

Więcej


  • 20 stycznia 2021

Drogi mieszkańcu! Masz konto w banku lub SKOK-u? Zobacz, co powinieneś wiedzieć!

Blisko 70% Polaków nie wie, że w Polsce istnieje instytucja, która gwarantuje bezpieczeństwo ich rachunków w bankach i SKOK-ach. Jest nią Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Jeżeli upada bank lub kasa, BFG wypłaca pieniądze osobom, które miały w nich rachunki. Wiedząc, na jakich zasadach działa – można uchronić się przed utratą dorobku życia. Dowiedz się, komu przysługują gwarancje BFG i jak sprawdzić, czy Twoje środki są bezpieczne.

Więcej


  • 14 stycznia 2021


#SzczepimySię


  • 8 stycznia 2021

Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje na maila:

Wydarzenia

Urząd Gminy w Grabowie

ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów

Telefon: (63) 2734121
Faks: (63) 2191052
E-mail: grabow@grabow.com.pl

Godziny pracy Urządu Gminy

Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00