Budujemy partnerstwa - zaproszenie do udziału w spotkaniu

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy zapraszają do udziału w spotkaniach mających na celu zawiązywanie partnerstw ukierunkowanych na wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów.

• 8 grudnia 2016

Zaproszenie Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Adama Lipińskiego – Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania oraz Pana Zbigniewa Rau – Wojewody Łódzkiego, mam zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie poświęcone Narodowemu Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

W spotkaniu  weźmie udział reprezentant Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, który przedstawi założenia Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Termin i miejsce: 15 grudnia 2016 roku w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi, sala 116 A, ul. Piotrkowska 4, Łódź, w godz. 11.00 - 13.30.

Warsztaty informatyczne "Ucyfrowieni"

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza mieszkańców Województwa Łódzkiego w wieku 45+ na bezpłatne szkolenia z podstawowej obsługi komputera i Internetu.

Będą się one odbywały w 2017 r. w siedzibie urzędu, w Łodzi.

• 8 grudnia 2016

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do oddania w najem

Wójt Gminy Grabów podaje się do publicznej wiadomości wykaz zawierający informację dotyczącą  przeznaczenia do wynajęcia pomieszczeń użytkowych o pow. 174 m² w budynku położonym w Besiekierach nr  31

• 30 listopada 2016

Informacja

Urząd Gminy w Grabowie informuje, iż w dniu 28.11.2016r w godzinach 13:00-16:00 Urząd będzie nieczynny

• 23 listopada 2016

Konkurs "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady"

Konkurs pod nazwą Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady, odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Konkurs stanowi publiczną kampanię edukacyjną zgodną z polskimi i europejskimi standardami wynikającymi z prawa ochrony środowiska i związanych z nim ustaw. Będzie to trzecia edycja naszego ogólnopolskiego konkursu.

• 17 listopada 2016

Uczciliśmy Święto Niepodległości

Składam serdeczne podziękowania: Księdzu Jackowi Marciniakowi, delegacjom  i pocztom sztandarowym, młodzieży oraz Gminnej Orkiestrze Dętej jak również wszystkim mieszkańcom Gminy, którzy uczestniczyli w mszy św. i obchodach Święta Niepodległości. Słowa podziękowania kieruje również do wszystkich instytucji i mieszkańców, którzy podkreślili wagę i znaczenie Święta Niepodległości Polski.

Wójt Gminy Grabów
                                                                          mgr inż. Tomasz Pietrzak

• 14 listopada 2016

Ruszył Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY!

Głównym celem Konkursu FLORIANY jest inspirowanie, prezentowanie oraz premiowanie działań na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa, edukacji w dziedzinie niesienia pomocy i eliminowania zagrożeń, podnoszenia jakości życia mieszkańców małych i większych miejscowości, integracji oraz rozwoju lokalnych środowisk, przeciwdziałania wykluczeniu.

• 13 listopada 2016

Konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów

Wójt Gminy Grabów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów.

W załączeniu ogłoszenie o naborze oraz wymagane dokumenty.

• 8 listopada 2016

Ogłoszenie o rokowaniach

WÓJT GMINY GRABÓW ogłasza rokowania na sprzedaż działki budowlanej zabudowanej budynkiem parterowym położonej w obrębie Kadzidłowa

Rokowania zostaną przeprowadzone w dniu 09 grudnia 2016 roku o godz. 10- ej w sali narad Urzędu Gminy w Grabów.

Szczegółowe informacje, oraz warunki rokowań można uzyskać w pokoju nr 14 Urzędu Gminy Grabów tel. 0-63 27-34-424

• 7 listopada 2016