Informacja - zbiórka publiczna

Wójt Gminy Grabów informuje, że dnia 28 sierpnia 2016 r. podczas uroczystości Święta Plonów w Krainie Mleka w godz. od 14.00 do 18.00  przeprowadzona zostanie  zbiórka publiczna, organizowana przez Stowarzyszenie Powiatów i Gmin Ziemi Łęczyckiej na rzecz Szpitala Powiatowego im. Św. Faustyny Kowalskiej w Łęczycy pod nazwą „Modernizacja Bloku Operacyjnego”.

/-/ Tomasz Pietrzak

• 24 sierpnia 2016

XVIII Międzynarodowy Turniej Rycerski

Muzeum na Zamku w Łęczycy zaprasza na XVIII Międzynarodowy Turniej Rycerski

Szczegółowy program imprezy w rozwinięciu

• 19 sierpnia 2016

II Edycja konkursu fotograficznego "Gmina Grabów w Twoim obiektywie""

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowie organizuje II Edycję Konkursu Fotograficznego "Gmina Grabów w Twoim obiektywie". Hasłem tegorocznego konkursu jest "Ktokolwiek widział ,ktokolwiek wie – tajemnicze miejsca naszej Gminy" Termin składania prac upływa 22 sierpnia 2016 r. Rgulamin oraz szczegóły konkursu w rozwinięciu.

• 9 sierpnia 2016

Komunikat PT KRUS w Łęczycy

Informacja dla rolników, którzy w lipcu 2016r. nie otrzymali przekazów z wysokością składek na ubezpieczenie społeczne rolników i na ubezpieczenie zdrowotne za III kwartał 2016r.

• 4 sierpnia 2016

Projekt „Kobieta w biznesie” przedłużenie naboru

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przedłuża przyjmowanie zgłoszeń do projektu „Kobieta w biznesie”  do dnia 18 sierpnia 2016r. (włącznie)

• 3 sierpnia 2016

Projekt „Własny Biznes dla 50+” przedłużenie naboru

Informujemy, że Fundacja Inkubator w Łodzi przedłuża nabór do I edycji projektu „Własny Biznes dla 50+” do 12 sierpnia br.

• 3 sierpnia 2016

Bezpłatne szkolenie „Wykonywanie robót drogowych”

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie szkoleniowym „Wykonywanie robót drogowych” realizowanym przez Centrum Kształcenia PRYMUS, Ośrodek Doradztwa i Szkolenia KSK Biznes oraz Ośrodek Szkolenia KRZEMPEK.

• 27 lipca 2016

Święto Plonów w Krainie Mleka

Zaproszenie dla wystawców

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28 sierpnia 2016 roku w  na terenie stadionu LKS VICTORIA po raz kolejny odbędzie się „Święto Plonów w Krainie Mleka”, podczas którego pragniemy uwieńczyć ciężką pracę rolników naszej Gminy, która jednocześnie słynie z największej produkcji mleka w powiecie łęczyckim.

W związku z organizacją tej imprezy do współpracy zapraszamy wystawców, których działalność związana jest z branżą rolniczą, ogrodniczą, rękodziełem itp. do zaprezentowania swoich firm. Wystawcą zapewniamy wydzieloną przestrzeń wystawową na terenie imprezy wraz z możliwością sprzedaży detalicznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty  i zaprezentowania własnej firmy w miłej atmosferze co musi być poprzedzone złożeniem załączonej Karty uczestnictwa.

• 21 lipca 2016