Informacja

Urząd Gminy w Grabowie informuje, iż w dniu 28.11.2016r w godzinach 13:00-16:00 Urząd będzie nieczynny

• 23 listopada 2016

Konkurs "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady"

Konkurs pod nazwą Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady, odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Konkurs stanowi publiczną kampanię edukacyjną zgodną z polskimi i europejskimi standardami wynikającymi z prawa ochrony środowiska i związanych z nim ustaw. Będzie to trzecia edycja naszego ogólnopolskiego konkursu.

• 17 listopada 2016

Uczciliśmy Święto Niepodległości

Składam serdeczne podziękowania: Księdzu Jackowi Marciniakowi, delegacjom  i pocztom sztandarowym, młodzieży oraz Gminnej Orkiestrze Dętej jak również wszystkim mieszkańcom Gminy, którzy uczestniczyli w mszy św. i obchodach Święta Niepodległości. Słowa podziękowania kieruje również do wszystkich instytucji i mieszkańców, którzy podkreślili wagę i znaczenie Święta Niepodległości Polski.

Wójt Gminy Grabów
                                                                          mgr inż. Tomasz Pietrzak

• 14 listopada 2016

Ruszył Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY!

Głównym celem Konkursu FLORIANY jest inspirowanie, prezentowanie oraz premiowanie działań na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa, edukacji w dziedzinie niesienia pomocy i eliminowania zagrożeń, podnoszenia jakości życia mieszkańców małych i większych miejscowości, integracji oraz rozwoju lokalnych środowisk, przeciwdziałania wykluczeniu.

• 13 listopada 2016

Konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów

Wójt Gminy Grabów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów.

W załączeniu ogłoszenie o naborze oraz wymagane dokumenty.

• 8 listopada 2016

Ogłoszenie o rokowaniach

WÓJT GMINY GRABÓW ogłasza rokowania na sprzedaż działki budowlanej zabudowanej budynkiem parterowym położonej w obrębie Kadzidłowa

Rokowania zostaną przeprowadzone w dniu 09 grudnia 2016 roku o godz. 10- ej w sali narad Urzędu Gminy w Grabów.

Szczegółowe informacje, oraz warunki rokowań można uzyskać w pokoju nr 14 Urzędu Gminy Grabów tel. 0-63 27-34-424

• 7 listopada 2016

Ogłoszenie o przetargu

WÓJT GMINY GRABÓW OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej położonej w Grabowie przy ulicy Kochanowskiego wchodzącej w skład terenu przeznaczonego na działki budowlane.

Przetarg na powyższą działkę  odbędzie się  w dniu  2 grudnia 2016 r. o godz. 10-ej w sali narad Urzędu Gminy Grabów ul. 1 Maja 21 99 -150 Grabów.

Dodatkowe informacje  można uzyskać w Urzędzie Gminy Grabów pokój nr 14 tel. 0-63 27-34-424.

• 2 listopada 2016

I Pielgrzymka Strażaków Województwa Łódzkiego

W związku z prośbą Kapelana Wojewódzkiego Strażaków w Łodzi ks. mgr Adama Stańdo zapraszamy na I Pielgrzymkę Strażaków Województwa Łódzkiego w dniu 19.11.2016 r.

• 1 listopada 2016

Kampania Społeczna "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"

W październiku br. ruszyła druga edycja Kampanii Społecznej Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"

Elementy kampanii zostały podzielone na 3 odcinki:

• odcinek 1 opowiada o prawie pacjenta do informacji oraz prawie pacjenta do wyrażenia zgody na udzielenie świadczeń zdrowotnych;
  • odcinek 2 o prawie pacjenta do intymności i godności oraz prawie pacjenta do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego
  • odcinek 3 o prawie pacjenta do dokumentacji medycznej

• 29 października 2016

WFOŚiGW

Informujemy, iż Gmina Grabów uzyskała dofinansowanie Zadania „Utworzenie Eko-pracowni w ramach Konkursu pn. „Nasza Eko-pracownia” w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Sobótce pn. „Eko-pracownia naszych marzeń” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji.

• 28 października 2016