Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Mocni w Biznesie 2016"

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Nagrodzie Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016”.

Organizatorem tegorocznej edycji nagrody są Województwo Łódzkie oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016” ma charakter regionalny i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą.

• 21 października 2016

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

14 września 2016 roku na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy udostępniony został program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Program służy do nanoszenia na „mapie” miejsc, które zdaniem obywateli są miejscami zagrożonymi i w ten sposób zadbać o wspólne bezpieczeństwo, zareagować na zagrożenie, podzielić się spostrzeżeniami, sprawdzić czy w danej okolicy jest bezpiecznie.

• 21 października 2016

Informacja ARiMR w sprawie zmieniających się przepisów dotyczących identyfikacji i rejestracji zwierząt

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą przepisów dotyczących identyfikacji i rejestracji zwierząt, od 18 października 2016 r. rolnicy posiadający zwierzęta gospodarskie muszą stosować się do nowych zasad. Nowe regulacje dotyczą zwłaszcza posiadaczy trzody chlewnej. Mają one na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych wśród zwierząt. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany, które będą obowiązywać od 18 października br.

• 20 października 2016

WFOŚiGW

Informujemy, iż Gmina Grabów uzyskała dofinansowanie Zadania „Szkoła z Eko-klasą – urządzenie i wzbogacenie pracowni przyrodniczej w Zespole Szkół w Grabowie w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji.

• 19 października 2016

Konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów

Wójt Gminy Grabów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Skarbnika Gminy Grabów.

W załączeniu ogłoszenie o naborze oraz wymagane dokumenty.

• 6 października 2016

Bezpłatne konsultacje

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego z zakresu realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich który odbędzie się 4 listopada 2016r. w Urzędzie Gminy Grabów.

• 2 października 2016

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia

Wójt Gminy Grabów podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia.

• 23 września 2016

Ogłoszenie o przetargu

WÓJT GMINY GRABÓW OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek budowlanych niezabudowanych położonych w Grabowie przy ulicy Kochanowskiego wchodzących w skład terenu przeznaczonego na działki budowlane.

Przetarg na powyższe działki  odbędzie się  w dniu  24 października 2016 r. o godz. 10-ej w sali narad Urzędu Gminy Grabów ul. 1 Maja 21 99 -150 Grabów.

Dodatkowe informacje  można uzyskać w Urzędzie Gminy Grabów pokój nr 14 tel. 0-63 27-34-424.

• 23 września 2016

Służba Celna Ostrzega!!

Służba Celna informuje, iż w związku z przypadkami śmiertelnych zatruć alkoholem na Ukrainie rozpoczęto akcję informacyjną dotyczącą zagrożeń związanych z nabywaniem alkoholu z niewiadomych źródeł

• 22 września 2016

Wycieczka do Warszawy

Gminna Biblioteka Publiczna w Grabowie organizuje wycieczkę do Warszawy w dniu 07 października 2016r. Szczegóły w rozwinięciu.

• 22 września 2016