I Forum Rolno – Gospodarcze Powiatu Łęczyckiego

Starostwo Powiatowe w Łęczycy uprzejmie zaprasza na

I Forum Rolno – Gospodarcze Powiatu Łęczyckiego.

Tematyka : Możliwości zwiększenia zbytu płodów rolnych ze szczególnym uwzględnieniem warzyw i owoców, podnoszenie jakości plonu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Termin i miejsce: 5 czerwca, godz. 13.00,
Gimnazjum w Piątku, ul. Szkolna 4

• 2 czerwca 2016

XVIII Przegląd ORKIESTR DĘTYCH

Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy zapraszają na XVIII PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH POWIATU ŁĘCZYCKIEGO który odbędzie się w Świnicach Warckich dnia 12 czerwca 2016r.

• 30 maja 2016

Finał projektu „PO SĄSIEDZKU POD DĘBEM” –INTEGRACJA MIESZKAŃCÓW POD DĘBEM

14.05.2016r. z pewnością zapisze się w historii wsi Wygorzele. W tym dniu na pięknie przygotowanym placu pod dębem odbył się długo oczekiwany finał projektu „PO SĄSIEDZKU POD DĘBEM” –INTEGRACJA MIESZKAŃCÓW POD DĘBEM, finansowanego przez Bank Zachodni WBK w ramach konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

• 23 maja 2016

I Forum Rolno – Gospodarcze Powiatu Łęczyckiego

Forum odbędzie się 5 czerwca, godz. 13.00, w Gimnazjum w Piątku, ul. Szkolna 4

• 20 maja 2016

Zbiórka publiczna na rzecz modernizacji bloku operacyjnego

W związku z modernizacją i rozbudową Szpitala im. Św. Faustyny Kowalskiej w Łęczycy została zorganizowana zbiórka publiczna na powyższy cel.

• 12 maja 2016

Terminarz posiedzeń Rady Gminy Grabów

Informacja dotycząca terminów posiedzeń komisji stałych oraz sesji Rady Gminy Grabów .

• 12 maja 2016

Zaproszenie na finał projektu

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starej Sobótce oraz Mieszkańcy Wsi Wygorzele zapraszają na finał projektu pt. „Po sąsiedzku pod dębem – Integracja Mieszkańców pod Dębem” finansowany przez Bank Zachodni WBK w ramach konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”

• 4 maja 2016

Konkurs „Podwórko NIVEA” rozpoczęty

Gmina Grabów przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu „Podwórko NIVEA”.

Konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony: www.nivea.pl/podworko2016 bądź przez mobilną aplikację.
Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

W tym roku do konkursu została zgłoszona lokalizacja znajdująca się przy Zespole Szkół w Grabowie.

Zachęcamy wszystkich do głosowania.

• 3 maja 2016

Gminne Obchody Dnia Strażaka

Gminne Obchody Dnia Strażaka odbyły sie w tym roku w Grabowie już 1 maja. Na uroczystość przybyły delegacje z 13 jednostek OSP gminy Grabów. Wśród gości nie zabrakło Kombatantów oraz przedstawicieli samorządu terytorialnego.

Fotorelacja znajduje się tutaj

• 2 maja 2016

Realizacja projektu grantowego "Po sąsiedzku pod dębem- integracja mieszkańców sołectw pod dębem"

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie projektu pt. „Po sąsiedzku pod dębem – integracja mieszkańców sołectw pod dębem” realizowanego w ramach konkursu grantowego BZWBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

• 22 kwietnia 2016