Konkurs fotograficzny Europejskiej Platformy Recyklingu

10 października 2015 r. ruszył konkurs Cyknij w Recykling. Konkurs organizowany jest przez Europejską Platformę Recyklingu, a realizowany przez Fundację Odzyskaj Środowisko i trwa do 25 listopada 2015 r.

• 13 października 2015

Materiały multimedialne Państwowej Komisji Wyborczej

Zachęcamy do skorzystania z materiałów mulltimedialnych Państwowej Komisji Wyborczej

• 13 października 2015

Informacja Wójta Gminy Grabów dotycząca kredytów klęskowych

Wójt Gminy Grabów informuje, iż zarówno osoby, które uzyskały straty powyżej 30% średniej rocznej produkcji i został im wydany protokół strat, jak i osoby, które nie uzyskały strat powyżej 30% średniej rocznej produkcji mogą ubiegać się o kredyt klęskowy. Warunkiem niezbędnym do przyznania kredytu jest akceptacja protokołu strat przez Wojewodę.

• 4 października 2015

Oferta dla rolników - tereny pod farmy słoneczne

W środę, 30 września w Urzędzie Gminy Grabów odbyło się spotkanie Tomasza Pietrzaka wójta Gminy Grabów z Jarosławem Baranowskim specjalistą ds. pozyskiwania nieruchomości pod OZE. Pan Baranowski jest pracownikiem firmy R. Power, która jest liderem rynku fotowoltaniki w Polsce.

Tematem spotkania było przedstawienie oferty dla gminy Grabów. Oferta firmy R. Power skierowana jest do rolników, którzy posiadają grunty do wydzierżawienia. Podstawowe kryteria działek : powierzchnia min. 2 ha, klasa gruntu IV lub V, bez drzew i zabudowań.

Dokładna oferta znajduje się w rozwinięciu wiadomości. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Grabów.

• 2 października 2015

Prezentacja zagospodarowania parku w Grabowie

W dniu 24 września (czwartek) o godzinie 11.00 w sali narad Urzędu Gminy odbędzie się prezentacja koncepcji zagospodarowania parku w Grabowie.

• 24 września 2015

Ogłoszenie o drugich rokowaniach na sprzedaż nieruchomości

WÓJT GMINY GRABÓW

OGŁASZA

Drugie rokowania na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w obrębie Kadzidłowa  oznaczonej nr ewidencyjnym działki 254 o pow. 0,0329 ha.

• 23 września 2015

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Piątku

W dniu 26 września 2015 r. na stadionie LKS Malina w Piątku o godz. 10.00 odbedą sie Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Strazy Pożarnych

• 23 września 2015

Gala BZ WBK Tu Mieszkam tu zmieniam

W środę, 16 września br. w Warszawie podczas gali konkursu "Tu mieszkam tu zmieniam" sekreatrz gminy Jarosław Głowacki odebrał umowę na odbiór grantu 4 000 zł.

Gmina Grabów wzięła udział w II edycji konkursu BZ WBK "Tu mieszkam tu zmieniam". Projekt pt. "Po sąsiedzku pod dębem - integracja mieszkańców pod dębem" został napisany we wspólpracy ze Szkołą Podstawową im. M. Konopnickiej w Starej Sobótce i Mieszkańcami sołectwa Wygorzele.

Prace porządkowe związane z projektem ruszą w pierwszym tygodniu października.

• 21 września 2015

XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Do 25 września 2015 r. trwają zapisy do nowej XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jest to ogólnopolski i największy w Europie Turniej piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców do lat 8, 10 oraz 12.

Nagrodą główną jest wyjazd na mecz Reprezentacji Polski. Mecze finałowe XVI edycji zostaną rozegrane w maju 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

• 14 września 2015

Akcja informacyjna "Lataj z głową"

Dbając o podnoszenie bezpieczeństwa w naszym kraju prowadzona jest kampania informacyjna Urzędu Lotnictwa Cywilnego nt. zasad bezpiecznego latania bezzałogowymi statkami powietrznymi, pod hasłem "Lataj z głową".

• 11 września 2015