Konsultacje społeczne dotyczące Lokalnej Strategii Rozwoju

W czwartek, 20 sierpnia w Urzędzie Gminy Grabów odbyły się konsultacje społeczne dotyczące Lokalnej Strategii Działania dla Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Łęczycka". W spotkaniu udział wzięli sołtysi, prezesi Ochotniczych Straży Pożarnych, prezesi, członkowie stowarzyszeń oraz przedsiębiorcy z terenu gminy Grabów. Na zaproszenie wójta gminy Grabów w spotkaniu udział wzieła również Pani Agnieszka Gajewska z Powiatowego Urzędu Pracy z Łęczycy.

Spotkanie prowadzili Mirosław Ryśkiewicz - członek zarządu LGD oraz Barbara Wełnicka.

• 21 sierpnia 2015

Zaproszenie na IV Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach

Z okazji 70 – lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach 18 września 2015 roku organizowany będzie IV Zjazd Absolwentów.

Szczegółowe informacje dotyczące Jubileuszu znajdą Państwo na stronie internetowej www.70lat.lo-poddebice.pl

• 19 sierpnia 2015

Oferta pracy w Centrum Powiadamiania Ratunkowego znajdującego się w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi

Na prośbę Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi udostepniamy informację o naborze na stanowisko: operatora numerów alarmowych (8 etatów w pełnym wymiarze czasu pracy) w Centrum Powiadamiania Ratunkowego znajdującego się w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

Termin składania kompletnych ofert (zgodnych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu) upływa w dniu 24 sierpnia 2015 r.

Zaproszenie na bal charytatywny na rzecz Ani Płoszyńskiej

Łęczycki Klub Karate "IPPON" zaprasza  na bal charytatywny na rzecz Ani Płoszyńskiej, dla której  zbierane już są środki na leczenie i rehabilitację. Ania uległa wypadkowi, jest po ciężkiej operacji kręgosłupa i ma uszkodzony rdzeń kręgowy, przez co nie może chodzić.

W rozwinięciu wiadomości znajduje się oferta Łęczyckiego Klubu Karate "IPPON".

• 19 sierpnia 2015

Powołanie obwodowych komisji ds. referendum

Wójt Gminy Grabów powołał obwodowe komisje do spraw referendum w celu przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego zarządzonego na dzień 6 września 2015 r.

• 14 sierpnia 2015

Bezpłatne badania mammograficzne

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się:

• Świnice Warckie – 11 września przy Ośrodku Zdrowia, Szkolna 10
  • Łęczyca – 14 i 15 września przy Urzędzie Miasta, ul. Konopnickiej 14
  • Góra św. Małgorzaty – 14 września przy Ośrodku Pomocy Społecznej, Góra Świętej Małgorzaty 44

• 14 sierpnia 2015

Nabór na stanowisko ds. oświaty

Wójt Gminy Grabów ogłasza nabór na stanowisko ds. oświaty.

Szczegóły oferty znajdują się w załączonym ogłoszeniu wraz z niezbędnymi dokumentami aplikacyjnymi.

• 13 sierpnia 2015

Pokazy polowe we wsi Romartów

Firma ROLSERWIS S.A. zaprasza na pokazy polowe do wsi Romartów - gmina Witonia. Pokazy maszyn odbędą się w dniu 16 sierpnia 2015 r. Początek imprezy o godzinie 10.00.

• 13 sierpnia 2015

Zaproszenie na Turniej Kubb'a

Zaproszenie na II Ogólnopolski Turniej Kubb'a. Turniej odbędzie się w dniach 5-6 września br. w Kwiatkówku koło Łęczycy.

Turniej jest częścią Festiwalu „Gry i zabawy antyku i średniowiecza”, którego celem jest przywrócenie świetności gier zapomnianych, a jednocześnie niebywale ciekawych pod względem nie tylko zasad gry ale również historii ich powstania.

• 12 sierpnia 2015

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 9 sierpnia 2015 r. w Grabowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Rywalizacja odbyła na stadionie LKS Victoria Grabów.

Relację z Gminny Zawodów Sportowo-Pożarniczych znaleźć można tutaj

• 11 sierpnia 2015