Oferta pracy w Centrum Powiadamiania Ratunkowego znajdującego się w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi

Na prośbę Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi udostepniamy informację o naborze na stanowisko: operatora numerów alarmowych (8 etatów w pełnym wymiarze czasu pracy) w Centrum Powiadamiania Ratunkowego znajdującego się w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

Termin składania kompletnych ofert (zgodnych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu) upływa w dniu 24 sierpnia 2015 r.

• 19 sierpnia 2015

Zaproszenie na bal charytatywny na rzecz Ani Płoszyńskiej

Łęczycki Klub Karate "IPPON" zaprasza  na bal charytatywny na rzecz Ani Płoszyńskiej, dla której  zbierane już są środki na leczenie i rehabilitację. Ania uległa wypadkowi, jest po ciężkiej operacji kręgosłupa i ma uszkodzony rdzeń kręgowy, przez co nie może chodzić.

W rozwinięciu wiadomości znajduje się oferta Åęczyckiego Klubu Karate "IPPON".

• 19 sierpnia 2015

Powołanie obwodowych komisji ds. referendum

Wójt Gminy Grabów powołał obwodowe komisje do spraw referendum w celu przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego zarządzonego na dzień 6 września 2015 r.

• 14 sierpnia 2015

Bezpłatne badania mammograficzne

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się:

• Świnice Warckie – 11 września przy Ośrodku Zdrowia, Szkolna 10
  • Łęczyca – 14 i 15 września przy Urzędzie Miasta, ul. Konopnickiej 14
  • Góra św. Małgorzaty – 14 września przy Ośrodku Pomocy Społecznej, Góra Świętej Małgorzaty 44

• 14 sierpnia 2015

Nabór na stanowisko ds. oświaty

Wójt Gminy Grabów ogłasza nabór na stanowisko ds. oświaty.

Szczegóły oferty znajdują się w załączonym ogłoszeniu wraz z niezbędnymi dokumentami aplikacyjnymi.

• 13 sierpnia 2015

Pokazy polowe we wsi Romartów

Firma ROLSERWIS S.A. zaprasza na pokazy polowe do wsi Romartów - gmina Witonia. Pokazy maszyn odbędą się w dniu 16 sierpnia 2015 r. Początek imprezy o godzinie 10.00.

• 13 sierpnia 2015

Zaproszenie na Turniej Kubb'a

Zaproszenie na II Ogólnopolski Turniej Kubb'a. Turniej odbędzie się w dniach 5-6 września br. w Kwiatkówku koło Łęczycy.

Turniej jest częścią Festiwalu „Gry i zabawy antyku i średniowiecza”, którego celem jest przywrócenie świetności gier zapomnianych, a jednocześnie niebywale ciekawych pod względem nie tylko zasad gry ale również historii ich powstania.

• 12 sierpnia 2015

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 9 sierpnia 2015 r. w Grabowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Rywalizacja odbyła na stadionie LKS Victoria Grabów.

Relację z Gminny Zawodów Sportowo-Pożarniczych znaleźć można tutaj

• 11 sierpnia 2015

Informacja w sprawie publicznego losowania składu obwodowych komisji ds. referendum

Wójt Gminy Grabów informuje, że w dniu 12 sierpnia 2015 roku o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Grabów w sali  narad, odbędzie się publiczne losowanie ustalające skład Obwodowych Komisji ds. Referendum na terenie Gminy Grabów w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

Losowanie odbędzie się dla Obwodowych Komisji ds Referendum: Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5, Nr 6, Nr 7.

• 6 sierpnia 2015

VII Turniej Rycerski w Besiekierach

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich mężnych kawalerów z naszego królestwa na Turniej Rycerski, który odbędzie się na Zamku w Besiekierach dn. 29 sierpnia 2015 roku w samo południe.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, a miłośników walk prosimy o liczne przybycie.

• 4 sierpnia 2015