Rekrutacja na bezpłatne kursy dla nauczycieli, dyrektorów szkół i rad pedagogicznych.

Szanowni Państwo,

Uczelnia Nauk Społecznych rozpoczyna rekrutację na BEZPŁATNE KURSY DOSKONALĄCE oraz SZKOLENIA RAD PEDAGOGICZNYCH sfinansowane ze środków wojewódzkich zadań edukacyjnych Łódzkiego Kuratora Oświaty w 2018 roku.

Od 06.08.2018 rozpoczynamy nabór nauczycieli, dyrektorów, wicedyrektorów szkół oraz Rad Pedagogicznych zainteresowanych udziałem w organizowanych przez nas kursach i szkoleniach.

Miejsce realizacji

• kursów doskonalących: Uczelnia Nauk Społecznych, Łódź ul. Kamińskiego 21
  • szkoleń dla Rad Pedagogicznych: w placówce zgłaszającej zapotrzebowanie na szkolenie

O zakwalifikowaniu do udziału w kursach i szkoleniach zdecyduje kolejność zgłoszeń i zapewnienie dostępności Uczestnikom (spełniającym warunki przyjęcia na szkolenie) z jak największej liczby szkół/placówek. O zakwalifikowaniu do udziału w poszczególnych kursach i szkoleniach kandydaci zostaną poinformowani drogą mailową i/lub telefoniczną.

W załączeniu przesyłam szczegółowe informacje o tematyce i terminach realizacji kursów oraz szkoleń, wraz z Regulaminem uczestnictwa i niezbędnymi dokumentami wymaganymi w procesie rekrutacji.

Można się z nimi również zapoznać na stronie Uczelni Nauk Społecznych:

• 11 sierpnia 2018