Rolniku! Spisz się przez Internet!

Od 1 września do 30 listopada br. trwa Powszechny Spis Rolny 2020.

Spośród użytkowników gospodarstw rolnych z województwa łódzkiego, które zgłoszą się do naszej akcji, 50 pierwszych gospodarstw otrzyma prezent – niespodziankę!*. Na upominek składać się będą losowo wybrane gadżety spisowe (parasole, koce piknikowe, ładowarki indukcyjne, zestawy piśmiennicze, notesy, smycze, kubki termiczne, torby, powerbanki, pendrive’y i wiele innych).

Nie czekaj aż zadzwoni rachmistrz!

Spisz się przez Internet!

Aby otrzymać upominek należy:

1. wejść na stronę https://spisrolny.gov.pl,

2. przejść do aplikacji spisowej,

3. dokonać samospisu,

4. przesłać na adres promocjeLDZ@stat.gov.pl chęć udziału w akcji  „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!”  wraz z  danymi do wysyłki**, na które należy wysłać upominek,

5. 50 pierwszych gospodarstw rolnych, które W PEŁNI zakończą SAMOSPIS gospodarstwa, a kompletność ich formularza zostanie pomyślnie zweryfikowana – otrzyma upominek.

*  Wysyłka upominków nastąpi po zakończeniu spisu (nie później niż do końca grudnia 2020).
** Przekazując dane kontaktowe wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Urząd Statystyczny w Łodzi w ranach akcji promocyjnej dla użytkowników gospodarstw rolnych z terenu województwa łódzkiego „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!" Pełną informację nt. przetwarzania przez US Państwa danych uzyskacie Państwo klikając w  link.

• 28 sierpnia 2020