UWAGA KANDYDACI DO SŁUŻBY W POLICJI!!

Informujemy, iż została wznowiona procedura postępowania kwalifikacyjnego, zatem osobiście można składać już podania o przyjęcie do służby w Policji, oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Wszystkich chętnych zapraszamy już dziś! WSTĄP W NASZE SZEREGI!

Szanowni Państwo! W związku ze wznowieniem procedury kwalifikacyjnej, informujemy że kandydaci mogą osobiście składać dokumenty do służby w Policji i zgłaszać się do Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. Serdecznie zapraszamy!

Wstąp w nasze szeregi! Poszukujemy ludzi młodych i odpowiedzialnych, ambitnych i wysportowanych, którzy chcieliby w przyszłości założyć mundur i służyć społeczeństwu.

Szczegółowych informacji udziela:

Zespół ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy

ul. Ozorkowskie Przedmieście 4

w godz. 8.00-15.00

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
  • który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • korzystający z pełni praw publicznych;
  • posiadający  co  najmniej  średnie  wykształcenie;
  • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych  szczególnej   dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
  • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie  informacji niejawnych.

Więcej informacji pod linkiem

• 30 czerwca 2020