Pilna prośba

KD

Od ponad 7 miesięcy rodzice na własną rękę poszukują zaginionego Krzysztofa Dymińskiego, lat 16. Wyszedł z domu 27.05.23 roku. Krzysztof może w tym momencie przebywać w każdym miejscu na terenie całej Polski. 

Dołączamy zdjęcie z zaginionymi rzeczami oraz dane telefonu i słuchawek.

W przypadku zauważenia podobnego chłopca, prosimy o kontakt do rodziny pod nr telefonu 604 944 800 lub wypełnienie zgłoszenia https://dyminski.pl/zglos-jesli-widziales-poszukiwanego/. 

Wszelkie informacje można także uzyskać na powstałej oficjalnej stronie dotyczącej Krzysia Dymińskiego – dyminski.pl

Z początkiem grudnia 2023 ruszyła także oficjalna zbiórka na profesjonalne poszukiwania Krzysztofa: https://pomagam.pl/krzysztofdyminski oraz powiązane ze zbiórką licytacje charytatywne: https://www.facebook.com/groups/szukamykrzysztofadyminskigo, za których wsparcie i nagłośnienie również będziemy ogromnie wdzięczni.

Krzyś to dobre dziecko, nastolatek, który nigdy nie sprawiał problemów wychowawczych. Dobry uczeń, wspaniały kolega. Marzył, że zostanie lekarzem. Nic nie zapowiadało tragedii. Pewnego dnia wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu do dnia dzisiejszego. Mógłby być Państwa sąsiadem, chłopakiem z naprzeciwka. Miał swoje marzenia i plany. Powinien być w domu, z kochająca rodziną.

Bez Państwa nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Połączmy siły!

Dziękujemy za zrozumienie i okazane wsparcie oraz wszystkim którzy już nam pomogli.

Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź zwrotną.

Z wyrazami szacunku,

Magda Budzyńska