Spotkanie Autorskie z Anną Bobrowicz w Szkole Podstawowej w Grabowie

131472194_4398349276875763_2426622242200568993_n

W Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie z p. Anną Bobrowicz.
Autorka książki „Strażnicy Lasu" odwiedziła szkołę, do której niegdyś uczęszczała.

W zbiorze baśni widnieją ilustracje wykonane przez uczniów szkoły, które można było podziwiać jako element pięknej dekoracji sceny.
W spotkaniu uczestniczyli: Jarosław Głowacki- Sekretarz Gminy Grabów, Paulina Frontczak- Pawłowska- Dyrektor GCKB Grabów. Obecni byli też przedstawiciele Rady Rodziców, a także emerytowane nauczycielki, które kiedyś uczyły p. Annę, jak również dumna mama autorki.

Spotkanie odbyło się w życzliwej i przyjaznej atmosferze. Dzieci zadawały mnóstwo interesujących pytań, na które p. Anna Bobrowicz odpowiadała z radością. Odczytane zostały przez dzieci fragmenty książki, co wywołało w odbiorcach moc emocji.

Sekretarz Gminy Grabów wręczył p. Annie upominek w postaci albumu, w którym mieszczą się fotografie ze „ Święta Palanta" z lat 90-tych. Na ręce Dyrektora Szkoły p. Krystyny Gaj złożył on także podziękowania dla uczniów za ich piękną, twórczą pracę.

Na koniec nastąpiło wręczenie dyplomów od p. Anny Bobrowicz dla młodych ilustratorów, jak również specjalne podziękowanie dla p. Dyrektor szkoły i wszystkich zaangażowanych w stworzenie książki.