Wyłożenie uproszczonych planów urządzenia lasów na terenie Gminy Grabów

Starostwo Powiatowe w Łęczycy przedkłada do publicznego wyłożenia uproszczone plany urządzenia lasu dla miejscowości/obrębów: Polamy, Kępina, Jastrzębia, Piaski, Nagórki Grabowskie, Celinów, Kadzidłowa, Źrebięta, Besiekiery, Biała Góra, Bugaj, Jamy, Kobyle, Srebrna z Grabowa, Stanisławki, Borów, Byszew Grabowski, Chorki, Goszczędza, Grabów Wieś, Leszno-Kotowice, Smolice, Teofilki, Borucice, Golbice, Janów, Osiny, Ostrówek, Rybnik, Wymysłów, Sławęcin, Ksawerów, Ksawerówek, Odechów, Sobótka Stara, Sobótka Kolonia, Srebrna PGR.

Projekt uproszczonego planu urządzenia lasu wykłada się do publicznego wglądu na okres 60 dni w siedzibie urzędu gminy.

Uproszczony plan urządzenia lasu będzie podstawą naliczenia podatku leśnego.

W terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu uproszczonego planu urządzenia lasu zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu. Starosta wydaje decyzje w sprawie uznania lub nieuznania zastrzeżeń lub wniosków.

Treść wszystkich planów urządzenia lasu znajduje się pod poniższym adresem: