XXXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI PIĘKNEJ COLOR ART.

CA22_internet

Goleniowski Dom Kultury zaprasza wszystkie chętne dzieci oraz młodzież do udziału w konkursie. Przyjmowane są zgłoszenia od osób indywidualnych, placówek edukacyjnych, instytucji kultury oraz szkół. Laureaci konkursu wraz z opiekunami są zapraszani do udziału w kilkudniowych warsztatach artystycznych w ramach finału Festiwalu Color Art, otrzymują również nagrody rzeczowe oraz katalogi.
Festiwal jest imprezą cykliczną trwającą od 1990 roku, jest kontynuacją Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcej Twórczości Plastycznej pod Patronatem Polskiego Komitetu Do Spraw UNESCO. Jego celem jest jak najszersze propagowanie wszelkich form twórczości plastycznej uprawianych przez młodych twórców.

ORGANIZATOR
Goleniowski Dom Kultury,
ul. Słowackiego 1, 72-100 Goleniów
tel. 91/ 418 26 88
www.gdk.goleniow.pl

PATRONAT HONOROWY
Polski Komitet Do Spraw UNESCO w Warszawie
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie.
Starostwo Powiatowe w Goleniowie.

TEMAT:
Temat tegorocznej edycji jest odpowiedzią na poszukiwanie uniwersalnego łącznika, części wspólnej pomiędzy sposobem postrzegania świata przez dzieci na całym świecie. Podobieństw jest oczywiście wiele, przekonujemy się o tym co roku organizując festiwal, ale jednym z piękniejszych jest posiadanie marzeń. Ale naprawdę pięknie jest kiedy
„Marzenia się spełniają"
Każdy z nas marzy o czymś innym, a w różnych okolicznościach

Nazwa pliku: regulamin-CA-2022
Rozmiar pliku: 84 kb