Złote Gody w Gminie Grabów

IMG_3732

14 kwietnia odbyła się niezwykła uroczystość - dwanaście par z terenu Gminy Grabów obchodziło Jubileusz 50-lecia Małżeństwa, czyli Złote Gody.

W gronie dostojnych Jubilatów znaleźli się:

1. Państwo Urszula i Bogumił Augustowscy
  2. Państwo Teresa i Jan Chojnaccy
  3. Państwo Anna i Eugeniusz Domańscy
  4. Państwo Honorata i Henryk Jabłońscy
  5. Państwo Halina i Zdzisław Jasińscy
  6. Państwo Stanisława i Stanisław Kubiakowie
  7. Państwo Stanisława i Eugeniusz Łuczakowie
  8. Państwo Teresa i Stanisław Maszczykowie
  9. Państwo Mirosława i Eugeniusz Rzepka
  10. Państwo Kazimiera i Tadeusz Szymańscy
  11. Państwo Daniela i Tadeusz Wasiakowie
  12. Państwo Lucja i Mieczysław Wojewoda.

Po Mszy Świętej sprawowanej w intencji Jubilatów, miała miejsce część oficjalna. Z racji Złotych Godów Jubilaci zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP. Aktu dekoracji dokonali Wójt Gminy Janusz Jagodziński, Przewodniczący Rady Gminy Józef Drozdowski oraz Zastępca Kierownika USC Martyna Wikaryjczak.

Uroczystość została uświetniona występem słowno-muzycznym w wykonaniu uczniów Szkoła Podstawowa W Grabowie, po którym obecni mieli okazję skosztować jubileuszowego tortu.Dostojnym Jubilatom raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych lat w zdrowiu i radości.